מנכ”ל חדש לכללית: נועז בר ניר יחליף את אלי דפס

אחרי הודעת הפרישה של מנכ”ל הכללית הנוכחי, אלי דפס, מגיעה ההודעה מדירקטוריון הקופה – נועז בר ניר יחליף את דפס בניהול קופת החולים הגדולה בישראל ובכך יהפוך לאחד האנשים החזקים במשק, עם אחריות ליותר מ 3.8 מיליון מבוטחים

מקופת החולים כללית נמסר היום (ה) כי “דירקטוריון כללית, בראשותו של אלי אדמוני, קיבל את המלצת ועדת האיתור אשר בראשותו, שבה היו חברים השופט בדימוס דוד בר-אופיר וחברת הדירקטוריון הד”ר חניתה צימרין ובחר היום, 25.5.2017,  בנועז בר ניר למנכ”ל כללית”.

נועז בר ניר (53) אשר היה בעבר סמנכ”ל וראש חטיבת הכספים בכללית, חוזר לכללית לאחר שכיהן בתפקידי ניהול בכירים במשק, ביניהם מנכ”ל משרד התיירות ומנכ”ל התאחדות המלונות בישראל, תפקיד אותו הוא ממלא בימים אלה.

בר ניר יחליף את אלי דפס בתפקיד, אחרי כעשור שזה האחרון ניהל את הקופה.

אלי אדמוני, יו”ר דירקטוריון כללית אמר “אני מברך את נועז עם קבלת המינוי וסמוך ובטוח כי היכרותו העמוקה עם הכללית, ניסיונו הרב בניהול בכיר ועשייתו המגוונת ובעלת ההישגים בשנים האחרונות, יביאו להצלחתו בתפקיד ולהצלחת הארגון כולו. אני שב ומודה לאלי דפס, המסיים בימים אלה את תפקידו כמנכ”ל, על הובלת הכללית להישגים רבים אשר מיצבו אותה כארגון הבריאות המוביל בישראל”.

נועז בר ניר מסר: “אני מודה לוועדת האיתור ולדירקטוריון על האמון שניתן בי וגאה לחזור למשפחת הכללית שהוא ארגון הבריאות המוביל והחשוב בישראל. ביחד עם אנשי הכללית נמשיך להוביל ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים העומדים בפנינו”.

קיראו גם:

מנכ”ל הכללית: “הגירעון עצום, נפסיק לשלם לספקים”

יו”ר האגודה לגרונטולוגיה: “להעלות את גיל הפרישה”

שביתה במערכת הבריאות ועצרות מחאה לזכר האחות קררו

Share This:

כתיבת תגובה

Top