עלייה של מאות אחוזים בחתימה על כרטיס אדי

הציניקאנים מדברים על “יום המעשים הטובים” בביטול שהוא במידה רבה מוצדק. למה לעשות טוב רק יום אחד בשנה? אבל הציבור הישראלי השיב לטענה הזאת בענק: רבים עשו מעשה טוב שיישאר לא רק אחרי יום המעשים הטובים, אלא גם ובעיקר אחרי זמנם.  דבורה שרר, דוברת המרכז הלאומי להשתלות: “ראינו אתמול עלייה של 500% בהרשמה לכרטיס אדי. זה פשוט מחמם את הלב”

נותנים את הלב... והכליות. והכבד. והריאות. וקרנית העיניים, תרומת איברים (shutterstock)
נותנים את הלב… והכליות. והכבד. והריאות. וקרנית העיניים, תרומת איברים (shutterstock)

אין ספק שיום המעשים הטובים ראוי לכל שבח. אתמול הוצף המייל שלנו בסמאללה במעשים הטובים של כל חברה וארגון בריאות אפשריים.

מנהל בית החולים קפלן הפשיל שרוולים וצבע את הקירות של מפעל המעסיק נפגעי גוף ונפש, מנהלת מחוז אפתה עוגה עבור חברה של פגועי נפש, מד”א העבירו לראשונה קורסי החייאה בחינם בפייסבוק, בית החולים ברזילי באשקלון אימץ לחיקו דיירות של ה”בית החם” ויספק להן תעסוקה אחר הצהריים ועוד ועוד מעשים טובים.

העניין הוא שמערכת הבריאות לא יכולה להרשות לעצמה יום אחד בשנה של מעשים טובים. כל יום הוא יום שנדרשות בו החלטות קשות, כואבות והמון אמפתיה, חמלה ונתינה.

הסוגייה הכואבת של השתלת איברים עדיין משליכה על חייהם של ישראלים רבים מידי שממתינים להצלה, לעיתים קרובות מידי הם מתים בהמתנה. ממתינים לאיבר שיחליף את שלהם ויציל אותם. מישהו שיעשה מעשה ויתרום להם.

כרטיס אדי
כרטיס אדי

מישהו שבדרך כלל קשה לו עדיין לעכל את גודל הכאב שנפל עליו, קשה לתפוס שדווקא מוות בטרם עת של אנשים בריאים – הוא ההקרבה האיומה הנדרשת כדי להציל חיים. אבל הישראלים עושים את זה יום יום. רבים כבר חתמו על כרטיס אדי, ואתמול באופן ספציפי, חלה עלייה של 500% בחתימות.

תמיר מלמוד מנכ”ל סודהסטרים ישראל, שמעניקה 40% הנחה על מגוון ברי המשקאות לכל לקוח שיחתום על  כרטיס אדי  אמר –

“חברת סודהסטרים הינה חברה ששמה ערכים חברתיים בראש סדר העדיפויות. אנחנו שמחים שההטבה על ברי המים שלנו תרמה למודעות לחשיבות בהגדלת מאגר התורמים בישראל”.

“אנו מקפידים לקחת חלק באופן קבוע ביום המעשים הטובים. אתמול שלחנו הודעת SMS  ללקוחותינו ועדכנו אותם שכל לקוח שיחתום על  כרטיס אדי  עד ה- 17.3.16,כולל, יזכה ל-40% הנחה על מגוון ברי המשקאות. אנחנו שמחים ונרגשים לראות את העלייה המרשימה באחוז הנרתמים וסודהסטרים תמשיך לשים ערכים חברתיים בראש סדר העדיפויות שלה”.

אם גם אתם חתמתם ולא ידעתם על המבצע – זה קוד ההטבה 2609.

Share This:

כתיבת תגובה

Top