מאיר דגן מצטרף ל’איחוד הצלה’

ראש המוסד לשעבר הצטרף כחבר מועצת המנהלים של ארגון ההצלה ‘איחוד הצלה’ והגיע היום (א’) לחנוך אופנוע-אמבולנס חדש של מתנדבי הארגון, דגן יעבוד באיחוד הצלה בהתנדבות: “לכבוד לי להצטרף ולחזק את ידי מי שפועלים להציל חיים”

------~1 (2)
דגן ב’איחוד הצלה’, היום (צילום: עוזי ברק)

דגן הצטרף לארגון ‘איחוד הצלה’ כחבר דירקטוריון בהנהלת הארגון העולמית, היום הוא הגיע ליומו הראשון בתפקיד והשתתף בטקס שנערך במטה “איחוד הצלה” בבני ברק. שם הוא התקבל בברכות על ידי נשיא “איחוד הצלה” אלי ביר ויו”ר הארגון זאב קשש.

לאחר הצגתו בפני הנהלת הארגון, חנך דגן “אופנולנס” (אופנוע אמבולנס) חדש ואמר “האופנוע הזה כולל בתוכו כל מה שיש באמבולנס ונדרש להצלת חיים, אין ספק שכלי רכב זה מקצר משמעותית את זמן ההגעה לחולה או פצוע ומסייע בהצלת חיים”.

אלי ביר, נשיא “איחוד הצלה” בירך את דגן: “אנחנו גאים מאוד על שאתה מצטרף אלינו. הדבר נותן למתנדבים ולהנהלת הארגון הרבה מוטיבציה כאשר אדם שעשה כל כך הרבה למען מדינת ישראל הופך היום לחלק מהארגון שלנו. אנו מקווים שבעזרתך נציל הרבה חיים ונצעיד את ‘איחוד הצלה’ קדימה”.

דגן בהודעה לתקשורת הבינלאומית על הצטרפותו לארגון:

ארגון כונני רפואת החירום “איחוד הצלה” מונה כ-2,000 אנשי רפואה מתנדבים, חובשים, פרמדיקים ורופאים, שפועלים בכל הארץ ומוזנקים על אופנועים לאירועי חירום רפואיים במטרה להעניק טיפול מציל חיים עד להגעת אמבולנס.

כונני איחוד הצלה אינם מפנים חולים ופצועים לבתי החולים, אך מספקים מעגל הצלה נוסף על מד”א וארגונים נוספים בכך שהם מאפשרים לאנשים “מן היישוב” לעבור הכשרה מתאימה ולהיות מוקפצים באזור מגוריהם בכל פעם שמתרחש אירוע רפואי דחוף.

Share This:

כתיבת תגובה

Top