הושמד בשר לא ראוי למאכל במגה וברמי לוי

רגע לפני פסח ובעיצומן של ההכנות והקניות לליל הסדר, משרד הבריאות הורה להשמיד 22 ק”ג בשר שנמצא לא ראוי למאכל אדם בביקורות שנערכו באטליז של “רמי לוי” בנשר ובמרכות רשת you של מגה בחיפה; רמי לוי בתגובה לגלי צה”ל: “לא היה ולא נברא”

רמי לויאולי זאת הזדמנות לפסח טבעוני? משרד הבריאות מודיע  היו (ה’) על השמדות בשר באטליז בעסק “רמי לוי” בדרך השלום 13 בנשר ובאטליז בעסק “מרכול רשת you” (מגה) ברחוב חלוצי התעשיה 71 בחיפה.

 השבוע  ערכה לשכת הבריאות מחוז חיפה ביקורת בעסק “רמי לוי” בדרך השלום 13 בנשר. במהלך הביקורת נמצאו מוצרי בשר שלא אוחסנו בתנאים נאותים, ללא סימון ואינם ראויים למאכל אדם. בהוראת הרופא הוטרינר של לשכת בריאות מחוזית חיפה  הושמדו 22 ק”ג בשר.

יומיים לאחר מכן, כך נכתב בהודעה, ערכה לשכת הבריאות חיפה ביקורת באטליז בעסק “מרכול רשת “you (מגה) ברחוב חלוצי התעשיה 71 בחיפה. במהלך הביקורת נמצאו מוצרי בשר אינם ראויים למאכל אדם ופג תוקפם. בהוראת הרופא הוטרינר של מחוז חיפה בלשכת בריאות מחוזית חיפה  הושמדו 460  ק”ג חזה עוף.

מגה
ממשרד הבריאות נמסר ש”הטיפול במוצרי מזון, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור.
משרד הבריאות ימשיך לנקוט צעדי אכיפה לרבות צעדים משפטיים כנגד עסקי המזו”.
נראה שבמשרד הבריאות בחרו בעיתוי לא נוח מבחינתו של רמי לוי, הבעלים של ‘רמי לוי שיווק השקמה’ והוא בוחר להכחיש את הדברים.
לוי  טוען שהודעת משרד הבריאות היא שקרית. בראיון לירון וילנסקי בגלי צה”ל אמר לוי “לא היה ולא נברא, פעם ראשונה שאני שומע את זה, אף אחד לא דיבר איתי. הם השמידו הרבה קילו אצל הרשת המתחרה, לא שמעתי מזה, בדקתי בנשר ולא היה כזה דבר, קילו אחד של עוף לא השמידו אצלינו”.

Share This:

כתיבת תגובה

Top