כביש 77: אוטובוס התהפך, הרוג ו-18 פצועים

כוחות ההצלה של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על התהפכות אוטובוס סמוך לגשר זרזיר לכיוון כיכר כעביה. לאחר פעולות החייאה נקבע מותו של גבר בשנות ה-50 לחייו. בזירה נמצאים עוד 2 פצועים  אחד בינוני וכ-16 פצועים קל. נסיבות התאונה עדיין לא ידועות

האוטובוס ההפוך ליד זרזיר (צילום: איחוד הצלה)
האוטובוס ההפוך ליד זרזיר (צילום: איחוד הצלה)

שוב זה קורה, שוב אוטובוס, עשרות פצועים, חלקם קשה. הדיווח הראשוני הגיע (ד) כרבע שעה לפני חצות. אדם אחד (בשנות ה-50 לחייו) נהרג, שניים פצועים במצב בינוני ו-16 נוספים במצב קל.

הפצועים פונות בתוך דקות לבתי החולים רמב"ם בחיפה, העמק בעפולה ובני ציון בחיפה. מנכ"ל מד"א אלי בין שהיה באזור הגיע לזירה כדי לפקד על צוותי מד"א במקום.

חובשת מד"א, דניאל מוסלי, שהגיעה למקום מספרת: "כשהגענו ראינו במרכז הכביש אוטובוס הפוך על צידו והמולה גדולה. הרבה אנשים עצרו בצד הדרך והגיעו מהכפרים הסמוכים לסייע. חלק מהנוסעים שנפצעו שכבו על הכביש וחלקם היו לכודים בתוך האוטובוס. הגענו בכוחות גדולים של מד"א ובסיוע של כוחות כיבוי אש אנחנו מחלצים כעת את הפצועים". יוסי קקון, ראש סניף איחוד הצלה במגדל העמק מספר שחלק מהלכודים באוטובוס הם ככל הנראה ללא הכרה, יחד עם מתנדבים נוספים שגרים בסמוך הענקנו טיפול ראשוני לפצועים, כוחות גדולים של המשטרה ואמבולנסים הגיעו למקום".

צפו בזירת התהפכות האוטובוס (צילום: דוברות מד"א)

 

Share This:

כתיבת תגובה

Top