צפו: שר הבריאות ליצמן מגיע לזירת התאונה "תאונה מחרידה, אין לי מילים"

שר הבריאות יעקב ליצמן הגיע הערב לזירת התאונה הקטלנית על כביש 1: "תאונה מחרידה, צריך צוות חקירה מיוחד"; בתאונה קיפחו את חייהם שישה נוסעי אוטובוס ונפצעו עוד אחד עשר,לאחר שככל הנראה אוטובוס של אגד פגע במשאית שחנתה בצד הדרך

האירוע הוכרז כאר"ן (אירוע רב נפגעים) וארגוני החירום וההצלה פעלו על פי הנוהל. גם בתי החולים באזור הוכנסו לכוננות אר"ן. מאורח יותר, עם התבהרות המצב, בוטלה כוננות האר"ן.ארבעה בתי חולים קלטו אחד עשר פצועים שפונו מהזירה ע"י ציוותי מד"א. בשטח טופלו הנפגעים הן ע"י ציוותי מד"א והן ע"י מתנדבי איחוד הצלה, שאף קיבלו לאחר מכן פניות רבות של בני משפחה מודאגים שרצו לברר על גורל יקיריהם שהיו על האוטובוס שנפגע.

שר הבריאות ליצמן הגיע לזירה וקיבל דיווח ממנכ"ל איחוד הצלה, משה טייטלבוים.

צפו בשר ליצמן מבקר בזירה:

(הצילום באדיבות אורי דיוויס, דוברות איחוד הצלה)

השר ליצמן אמר בזירה: "התאונה מחרידה ואין לי מילים, מעולם לא ראיתי דבר כזה, הרוגים, פצועים.. קודם כל אני מבין שפינו את כל הפצועים לבתי חולים. את הקשים יותר, קשים מאוד אני מתכוון אולי לבקר יותר מאוחר. בכל אופן, המצב כאן זה מחריד לפי  מה שרואים, יצטרכו להקים צוות חקירה מיוחד, לבדוק איך ומה בדיוק קרה כאן. המשאית עצרה בשולי הכביש, אני מבין שהאוטובוס נכנס..לא יודע איך..צריך לבדוק מה היה כאן. השם ישמור, זה לא תפקידי, זה תפקיד של המשטרה, היא עושה את עבודתה נאמנה, אני משאיר לה לבדוק".

Share This:

כתיבת תגובה

Top