התאונה הקטלנית בכביש 1: נכשלו מאמצי ההחייאה על הפצוע אנוש בתה"ש.

אחרי מאבק בחדר הטראומה של תל השומר, נקבע מותו של פצוע אנוש מהתאונה הערב בכביש 1. עוד פצוע קשה נמצא כעת בחדר הניתוח באסף הרופא

צפו בזירת התאונה: (צילום: אורי דייויס, דוברות איחוד הצלה)

זירת התאונה הקשה, הערב בכביש 1. (צילום:אורי דיוויס, דוברות איחוד הצלה)
זירת התאונה הקשה, הערב בכביש 1. (צילום:אורי דיוויס, דוברות איחוד הצלה)

בתי החולים במרכז קלטו הערב את הפצועים מהתאונה הקטלנית הערב בכביש 1, בין מחלף לטרון למחלף ענבה:אל בית החולים קפלן ברחובות פונו שלושה פצועים במצב קל עד בינוני. אל בית החולים תל השומר הגיע פצוע אחד אנוש שמטופל כעת בחדר הטראומה. שלושה פצועים במצב קל הגיעו גם כן לתל השומר. פצוע קשה אחד הגיע לבית החולים אסף הרופא ,והוא נמצא כעת בחדר ניתוח. שלושה נוספים במצב קל הגיעו לבית החולים וולפסון שבחולון.

בתאונה קיפחו את חייהם חמישה נוסעים. בנוסף, פינו ציוותי מד"א לבית החולים אחד עשר פצועים,  עוד שניים מהם במצב אנוש וקשה, לאחר שככל הנראה אוטובוס של אגד התנגש במשאית שעמדה בצד הדרך.

המשאית שהאוטובוס ככה"נ התנגש בה. (צילום:אורי דיוויס, דוברות איחוד הצלה)
המשאית שהאוטובוס ככה"נ התנגש בה. (צילום:אורי דיוויס, דוברות איחוד הצלה)

יחיאל מילר, מתנדב באיחוד הצלה שהיה בזירה:"מדובר בתאונה קשה עם מעורבות של אוטובוס שככל הנראה התנגש במשאית בצד הדרך, למרבה הצער כשהגעתי לזירה נתקלתי בילד ושתי ילדות ללא הכרה וללא דופק ונשימה. כמו כן מספר מבוגרים שאיבדו את הכרתם ומספר רב של נוסעים שהיו בהכרה וסבלו מפציעות וחבלות. למרבה הצער נקבע מותם של חלק מהנפגעים בתאונה".

 

הנה מספרי החירום של בתי החולים אליהם פונו פצועים מהתאונה:

קפלן:1255181

תל השומר: 1255131

אסף הרופא: 1255188

 

 

 

Share This:

כתיבת תגובה

Top